Firmast

Firma tekkis heal põhjusel, et hobi võttis põhitöö üle.  Lilled ja käsitöö on kunstimaailm, kus kunagi midagi ei kordu. Kõik eksemplarid on ainulaadsed. Lillekimpudes -ja  seadetes on eesmärk pakkuda saajale isikupära ja näidata üles lugupidamist. Kingitus on saajale seda meeldivam, kui sellega on natuke nähtud vaeva. Seepärast on tellijale soovitus näha natuke vaeva ja  kirjutada lühidalt, kellele lilled on mõeldud : mees/naine,; noorem/keskealine/vanem; iseloomujoon, võibolla mõni hobi...  või lemmik värv, lemmik lill.  Nii saame koostöös tellijaga pakkuda saajale üllatusliku ja isikliku kimbu/lilleseade. Vahel on saaja allergiline mõnele taimele või lillele siis väikse lisainfoga  ennetame saaja pettumust ja kurbust. 

Lillekimpude pilte ei ole hetkel väga palju üleval, sel põhjusel, et mitte kõik ei soovi oma kimpu eksponeerida. E-poes olevad lillekimpude ja lilleseadete hinnad on näitlikud, mis annavad aimu, mis toote saab - mis hinna eest. Hinnad ei ole kivist.

Lõikelillede hinnad muutuvad vastavalt tarnija hinnakirjale. 

Matusekimbud valmistame vastavalt tellija soovile plastvahust alusele: kas kuuseokstest, elupuu oksest või muu rohelise materjali täitega. Krematooriumi puhul soovitame lõikelilledest kimpu. Matusepärja valmistame plastvahust alusele kas: kuuseokstest, elupuu okstest või muu rohelise materjali täitest. Pärg on täies ulatuses kaetud lilledega ja soovi korral lisame tekstiga kaastunde lindi.


Eesti on tuntud oskuslike käsitöömeistrite poolest. Pakume oma e-poes kodumaist käsitöötoodangut. Teretulnud on erinevad käsitöökaubad.

Käsitöömeister ära häbene, anna endast teada. 

Käsitöö tooteid saab tellida ka eritellimisel saaja nimeinitsiaalidega vms, mis muudaks kingituse saajale väga isiklikuks ja meeldejäävaks. 


E-poe kaubavalik täieneb pidevalt. 

NB! Soovituslik on iga tellimus ka e.mailile kirjutada  ranelle.oy@gmail.com või kindluse mõttes igaks juhuks helistada. Nii välistame võimalikud kotermannid ja tellimuse kättetoimetamisega saab kiiremini alustada.